Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@qodeinteractive.com wilmer2@qodeinteractive.com
Profesjonalne

Projektowanie elewacji

Wyobraź sobie idealną elewację… jaka powinna być? A może zamiast snucia marzeń w głowie, wolisz zobaczyć czarno na białym, jak na Twoim budynku będzie prezentowała się wymarzona elewacja?
Profesjonalny projekt

Praktycznie i konkretnie

Jeśli lubisz praktyczne i konkretne rozwiązania, postaw na profesjonalny projekt elewacji domu lub obiektu komercyjnego. Współpracujący z nami architekci zwizualizują dla Ciebie dowolną elewację w kilku wariantach. Do wyboru masz tradycyjny, jak i realistyczny projekt w formie 3D.

Praktycznie każda osoba w pierwszej kolejności zwraca uwagę na elewację. To część domu, która po prostu rzuca się w oczy, błyskawicznie przykuwa wzrok. Dlatego powinna prezentować się nienagannie.

By tak było, postaw na profesjonalny projekt elewacji, dzięki któremu w najdrobniejszych detalach zaplanujesz jej wygląd. Zyskasz kontrolę nad każdym aspektem tworzenia elewacji i wyeliminujesz ryzyko jakichkolwiek błędów w trakcie jej wykonywania. Dzięki temu Twój budynek będzie elegancki i zadbany.

Projekt elewacji

Dlaczego elewacje marzeń?

Obecnie najpopularniejszą walutą jest nie tylko pieniądz, ale także czas. Architekci, z którymi współpracujemy, doskonale o tym wiedzą, dlatego:

  • wykonują projekty elewacji w kilka dni,
  • przygotowują wstępny projekt nawet w ciągu 24 godzin od pierwszego kontaktu,
  • kontaktują się  błyskawicznie z każdym klientem.

Ponadto nie musisz tracić czasu na czasochłonne i kosztowne dojazdy do biura projektowego. Architekci z Elewacji Marzeń są dostępni także online, dzięki czemu bez wychodzenia z domu szybko uzgodnisz wszystkie szczegóły, po czym otrzymasz projekt w formie zdalnej. Lokalizacja nie odgrywa tutaj żadnej roli.

Elewacje Marzeń

Elewacje tworzone na miarę klienta

Projekt elewacji sprawdzi się zarówno w starszym, jak i nowoczesnym budownictwie: w przypadku domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektów komercyjnych. Przekonaj się osobiście!

Elewacje Marzeń

Elewacje tworzone na miarę klienta

Projekt elewacji sprawdzi się zarówno w starszym, jak i nowoczesnym budownictwie: w przypadku domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektów komercyjnych. Przekonaj się osobiście!

Ponad 40 lat na rynku

Projekt elewacji na każdą kieszeń

Potrzebujesz projektu całej elewacji lub tylko jej części? Elewacje Marzeń działają na rynku ponad 40 lat, zyskujesz więc pewność, że zlecasz projekt doświadczonym profesjonalistom. W razie jakichkolwiek pytań służą pomocą, przy czym na bieżąco uzgadniają wszelkie szczegóły z klientem. Twój budynek jest w najlepszych rękach!

Jeśli zatem marzysz o eleganckiej drewnianej, betonowej, kamiennej lub ceglanej elewacji, warto najpierw ją zwizualizować pod czujnym okiem profesjonalnych architektów. Dzięki temu zobaczysz efekt końcowy jeszcze przed wydaniem pierwszej złotówki na materiały. Poza tym zyskasz gwarancję, że Twoja elewacja jest unikatowa, jedyna w swoim rodzaju i zgodna z najnowszymi trendami. Niepowtarzalny wygląd obiektu komercyjnego zaintryguje klientów, a w przypadku domu jednorodzinnego zachwyci gości.