Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@qodeinteractive.com wilmer2@qodeinteractive.com

Elewacyjne drewno

Pachnące żywicą, z głębokim wzorem słoi i sęków, w odcieniu jasnego lub ciemnego brązu… drewno stanowi szlachetny i ponadczasowy materiał. Drzewo niekoniecznie musi kojarzyć się tylko z górskimi klimatami. Wystarczy uważnie rozejrzeć się dookoła – drewniane elewacje wiodą pry na domkach letniskowych, hotelach, salonach SPA, zakładach pracy i na osiedlach. Drewniana elewacja pięknie podkreśla styl rustykalny, klasyczny, eklektyczny i minimalistyczny.

Elewacyjne drewno – w czym tkwi jego fenomen?

Elewacja z drewna występuje w wielu gustownych odcieniach na przykład mahoniowym, sosnowym, dębowym, czekoladowego brązu lub hebanu. Do wyboru są też przeróżne wzory drewna, w tym gładkie oraz z zróżnicowanym stopniem widoczności sęków i słoi. Każdy z łatwością wybierze idealny rodzaj drzewa elewacyjnego na własną miarę!

Drewno to jeden z najbardziej efektywnych materiałów. Szlachetne i prestiżowe wzbudza zachwyt, zatrzymuje przechodniów przy budynku na dłużej, a w przypadku sklepów, gabinetów i salonów skutecznie zachęca klientów do skorzystania z usług. Drewniana elewacja to wizytówka Twojego budynku. Ma ona też wiele zalet użytkowych. O jakich dokładnie mowa?

Przede wszystkim drewno znakomicie izoluje termicznie i akustycznie. Dzięki temu ciepło nie ucieka z budynku, a pomieszczenia są wyciszone, więc hałasy z zewnątrz nie zakłócają odpoczynku lub pracy. Drewniana elewacja jest ekologiczna, bezpieczna dla środowiska i dla ludzi. Pięknie komponuje się z naturalnym otoczeniem, można ją łączyć też z innymi materiałami budowlanymi, takimi jak kamień lub szkło. 

Drewniana elewacja zapewnia komfort cieplny w budynku, co przekłada się na mniejsze wydatki na ogrzewanie. W skali kilku lat są to nawet wielotysięczne oszczędności.

Elewacje drewniane Poznań

Drewno na elewacje zwykłe i termowane

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami drewna na elewacje, którzy produkują je w kilku odmianach. Jedną z najpopularniejszych jest zwykła drewniana elewacja, która chroni budynek przed wilgocią, zmniejsza utratę ciepła, jest również izolatorem akustycznym. Najbardziej wymagającym klientom proponujemy natomiast elewacje termowane, zwiększające izolacje cieplną nawet o 25%, odporne na biodegradację nawet do 30 lat, a przy tym niewymagające konserwacji. Są one pozbawione żywicy, co zapobiega powstawaniu wycieków. 

W naszej ofercie znajdziesz między innymi termojesion o koniakowo-kawowym kolorze oraz termososnę w odcieniach ciepłego karmelu z wyrazistymi sękami. Takie urzekająco piękne drewno wyróżnia niezawodna trwałość.

Nasi partnerzy

Poniżej zamieściliśmy kontakty informacyjne do firm, z którymi współpracujemy jako z naszymi producentami i dostawcami materiałów.

Napisz do nas Zadzwoń501 601 004