Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@qodeinteractive.com wilmer2@qodeinteractive.com

Siatki elewacyjne

Siatka to niezwykle dekoracyjny materiał elewacyjny. Nie każdy wie, ale coraz częściej zastępuje ona kamień, cegłę, a nawet drewno. Zwłaszcza w najnowocześniejszym i futurystycznym budownictwie. Zwróć uwagę, ile nowych budynków wykorzystuje ją do stworzenia oryginalnej i niepowtarzalnej fasady. Przezierność siatki sprawia, że można bawić się oświetleniem i tworzyć klimatyczne rozwiązania.

Siatka elewacyjna – motyw przyszłości

Ten materiał jest dostępny w przeróżnej kolorystyce, co dodatkowo zwiększa możliwości aranżacyjne. Stalowa, złota lub czarna siatka elewacyjna może zmienić wizerunek obiektu nie do poznania. Dlatego coraz częściej znajduje ona zastosowanie na wieżowcach, biurowcach i prestiżowych hotelach. Tak nowoczesna stylistyka nie umyka uwadze żadnego przechodnia.

Jeśli chcesz podkreślić industrialną, minimalistyczną lub nowoczesną aranżacje swojego budynku, postaw na siatkę elewacyjną w najlepszym wydaniu. To solidny i trwały materiał, wzmocniony dodatkowo powłokami ochronnymi. Dzięki temu siatka na elewacje wykazuje odporność na intensywne deszcze, mróz oraz szkodliwe promienie słoneczne. W efekcie tego pozostaje w nienaruszonym stanie przez wiele lat.

W większości przypadków stosujemy siatkę cięto-ciągnioną w wydaniu stalowym lub aluminiowym. Nie tylko prezentuje się ona najbardziej estetycznie, ale też jest lekka, elastyczna i szybka w montażu. Nie musisz długo czekać na efektywne wykończenie elewacji – nasi fachowcy w krótkim czasie sprawią, że Twoja elewacja nabierze wyjątkowego stylu.

Siatka cięto-ciągniona jest dostępna we wszystkich kolorach z palety RAL, począwszy na jasnych odcieniach po najciemniejsze tony. W wielu przypadkach na życzenie klienta może być wykonana w niestandardowej kolorystyce. Dzięki temu każdy wzbogaci swoją elewację o wyjątkową i niepowtarzalną siatkę.

Siatka na elewacje – zalety

Nowoczesne siatki elewacyjne nie mają nieestetycznych łączeń, są trójwymiarowe i można je formować w dowolne kształty. Idealnie podkreślają kunszt projektu architektonicznego budynku. Wpasowują się w najnowsze budowlane trendy, dlatego warto je wykorzystać w hotelach, salonach samochodowych i SPA, biurowcach, zakładach pracy i gabinetach. Przy designerskich siatkach na elewacje można montować oświetlenie, które pozwoli stworzyć jeszcze ciekawszą aranżację opartą na grze światła i cienia. Przekonaj się osobiście!

Nasi partnerzy

Poniżej zamieściliśmy kontakty informacyjne do firm, z którymi współpracujemy jako z naszymi producentami i dostawcami materiałów.

Napisz do nas Zadzwoń501 601 004