Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@qodeinteractive.com wilmer2@qodeinteractive.com

Efekt cegły

Okładziny z efektem cegły świetnie sprawdzają się w aranżacjach obiektów skandynawskich, industrialnych i retro. Cegła tworzy efekt surowej elegancji, który pięknie prezentuje się nie tylko na domach jednorodzinnych, ale także hotelach, centrach handlowych, biurach i salonach samochodowych. Okładziny mineralne i elastyczne z powodzeniem zastępują prawdziwą cegłę, przy czym są znacznie korzystniejszym cenowo rozwiązaniem.

Okładziny mineralne i elastyczne imitujące cegłę – na jakich budynkach się sprawdzą?

Okładziny mineralne i elastyczne z efektem cegły pozwalają nie tylko oszczędzić pieniądze, ale przy tym znacznie skracają czas prac montażowych. Poza tym lekki materiał nie obciąża konstrukcji obiektu, więc okładziny z powodzeniem są stosowane wszędzie tam, gdzie przy tradycyjnych materiałach ze względu na ich wagę byłoby to niemożliwe lub wymagało specjalnego systemu montażu.

Okładziny mineralne i elastyczne świetnie odzwierciedlają prawdziwą cegłę, odwzorowując ją w najdrobniejszych detalach. Dzięki temu odróżnienie okładzin od naturalnej cegły jest praktycznie niemożliwe. Elewacja prezentuje się elegancko i gustownie, zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym budownictwie. 

Okładziny ceglane wiodą prym w aranżacjach skandynawskich, industrialnych, retro i minimalistycznych. Coraz częściej można je ujrzeć nie tylko na fasadach domów jednorodzinnych, ale też zakładów pracy, hoteli i centrów handlowych. Cegła dodaje elegancji i szyku każdemu obiektowi.

Okładziny z efektem cegły na elewację – czy warto?

Cegła na elewacji świetnie komponuje się z drewnianymi i betonowymi elementami, dlatego dobrze współgra z materiałami konstrukcyjnymi każdego budynku. Co istotne, okładziny z efektem cegły są nie tylko stylowe, ale też bardzo funkcjonalne. Odporne na kurz i zabrudzenia, wykazują niewrażliwość na zmienne warunki atmosferyczne na przykład grad i śnieg.

Okładziny odwzorowujące cegłę od renomowanych producentów

Okładziny ceglane, których używa nasza firma, pochodzą tylko od renomowanych producentów, takich jak ELASTOLITH. Płytki od tego dostawcy są wytwarzane ręcznie specjalnie opatentowaną metodą w 1962 roku. Elastyczne płytki powstają z naturalnych materiałów, w tym piasku kwarcowego, który stanowi ponad 93% zawartości oraz najwyższej jakości żywic. To okładziny ceglane nie tylko najwyższej jakości, ale także bezpieczne dla otoczenia. Wybierając je na swoją elewację, przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego

Jeśli zatem chcesz cieszyć się elegancką elewacją przez długie lata, wybierz okładziny mineralne ceglane. Skontaktuj się z nami!

Nasi partnerzy

Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, które z pełnym przekonaniem możemy Państwu polecić.

Napisz do nas Zadzwoń501 601 004