Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@qodeinteractive.com wilmer2@qodeinteractive.com

Efekt piaskowca

Drobnoziarnisty piaskowiec daje wręcz nieograniczone możliwości aranżacyjne. To niezwykle uniwersalny kamień, który pięknie prezentuje się na elewacji domu jednorodzinnego, jak i zakładu pracy, hotelu lub SPA. Zapewne piaskowiec kojarzy Ci się z jasnożółtym odcieniem, prawda? Wbrew pozorom jest on jednak dostępny w wielu kolorach, również szarości, bieli, a nawet w barwie grafitowej. Z łatwością dopasujesz go do własnej aranżacji!

Okładziny mineralne i elastyczne z efektem piaskowca – gdzie się sprawdzą?

Każdy, kto poszukuje efektu piaskowca na elewacji, ale nie chce inwestować w jego naturalną postać, powinien wybrać okładziny mineralne i elastyczne z piaskowca. To zdecydowanie tańszy materiał, który w najdrobniejszych szczegółach odwzorowuje prawdziwy piaskowiec, tak że praktycznie nie da się go odróżnić od naturalnego kamienia. 

Piaskowiec to jeden z najbardziej dekoracyjnych materiałów. Nie bez powodu powstają z niego rzeźby, fontanny, a nawet ozdobne stoły – to szlachetny kamień, który równie pięknie prezentuje się na elewacjach budynków. Subtelnie mieni się w świetle słonecznym, przy czym sprawia, że każdy obiekt wygląda elegancko. 

Na jakich budynkach zatem sprawdzą się okładziny imitujące piaskowiec? Przede wszystkim na domach jednorodzinnych, hotelach, obiektach SPA, biurach i na całych osiedlach mieszkaniowych. Zwłaszcza że piaskowiec jest dostępny nie tylko z porowatą, nierówną strukturą, ale także gładką powierzchnią. Dzięki temu z łatwością dopasujesz preferowaną fakturę okładzin do swojego budynku.

Okładziny z piaskowca – jakie mają zalety?

Piaskowiec występuje w bardzo zróżnicowanej palecie barw, dzięki czemu każdy z łatwością dopasuje go do własnych preferencji. Jasnożółty, żółty, szary, biały, grafitowy… wybór jest przeogromny! Okładziny imitujące piaskowiec są dostępne w wielu rozmiarach i strukturach. Możesz uzyskać efekt chropowatej powierzchni albo gładkiej faktury bez nierówności. 

Okładziny z efektem piaskowca są nie tylko eleganckie, ale też niezwykle funkcjonalne. Odporne na zmienne temperatury, promieniowanie słoneczne i deszcz, posłużą Ci w nienagannym stanie przez lata. Okładziny mineralne i elastyczne odzwierciedlające piaskowiec pięknie prezentują się mimo upływu czasu.

Okładziny mineralne i elastyczne z piaskowca od sprawdzonych producentów

Okładziny mineralne i elastyczne z efektem piaskowca przyśpieszają prace wykończeniowe, przy czym pozwalają oszczędzić nie tylko czas, ale też pieniądze. Warto korzystać z okładzin od renomowanych producentów, które wyróżnia najwyższa jakość. 

Właśnie takie w asortymencie ma nasza firma – współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami materiałów, takimi jak Greinplast oraz Krassystem. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoja elewacja przetrwa w nienaruszonym stanie przez lata!

Nasi partnerzy

Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, które z pełnym przekonaniem możemy Państwu polecić.

Napisz do nas Zadzwoń501 601 004