Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@qodeinteractive.com wilmer2@qodeinteractive.com
Image Alt
Poznaj bliżej firmę Alles

O nas

Jest wiele firm podobnych do naszej, ale my staramy się bardziej!

Docieplenia i elewacje w Poznaniu i okolicach – co oferujemy?

30 lat doświadczenia

Prowadzona przez nas działalność bierze swój początek w 1992 roku, kiedy to powstało przedsiębiorstwo pod nazwą „ALLES”, które od 1995 roku wyspecjalizowało się w wykonywaniu dociepleń obiektów budownictwa ogólnego i przemysłowego dla budynków nowych i poddawanych renowacji. Wykonujemy elewacje w technologii „lekkiej – mokrej” znanej dziś pod nazwą ETICS w różnych jej odmianach technicznych i różnych konfiguracjach materiałowych i kolorystycznych. A także elewacyjne tynki dekoracyjne – efekt betonu, kamienia, piaskowca, cegły lub deski, elewacyjne okładziny mineralne i elastyczne oraz profile ozdobne, okładziny naturalne, takie jak kamień, klinkier, ceramika, drewno, blacha, panele, siatki. W roku 1999 w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku nasza specjalizacja zawężona została do obiektów indywidualnych, ze szczególnym uwzględnieniem standardowych domów jednorodzinnych i rezydencjalnych oraz średniej wielkości obiektów niepublicznych o charakterze administracyjnym lub przemysłowym.

Skupiamy się na detalach

Skupiamy się na detalach i poprzez permanentne dokształcanie naszych rzemieślników oraz inteligentną organizację robót uzyskaliśmy zdolność oferowania naszym klientom jak najwyższej jakości usług. Staramy się, aby zasada „szczytowej jakości” stała się nadrzędną wartością oferowanych usług i znakiem rozpoznawczym naszego przedsiębiorstwa. Z tą przesłanką obecnie wykonaliśmy już blisko 2000 obiektów.

Obiekty zabytkowe

Posiadamy także zdolność techniczną, technologiczną i organizacyjną do wykonywania elewacji obiektów zabytkowych, z uwzględnieniem wymogów konserwatorskich.

0 lat
na rynku budowlanym
0
wykonanych
elewacji budynków
0
wykonanych elewacji
0
firma Alles
Wirtualny spacer
Użyj kursora do poruszania się po firmie.
Tapnij tutaj, aby przemieszczać się po firmie.

Proponowana procedura współpracy

Spotkanie na budowie

Spotkanie na budowie naszego przedstawiciela z inwestorem celem wstępnego określenia rodzaju i zakresu prac do wykonania lub wizyta klienta w siedzibie naszej firmy (wstępne określenie rodzaju i zakresu prac na podstawie zdjęć obiektu).

01

Spotkanie w naszej firmie

Wizyta klienta w naszej siedzibie dla:
+ ustalenia technologii,
+ ustalenia zakresu prac,
+ ustalenia terminu prac,
+ ustalenia cen jednostkowych,
+ przekazanie materiałów informacyjnych,
+ przedstawienia sposobu finansowania robót:

Sposób finansowania

  • 49% kwoty określonej kosztorysem przedmiarowym tytułem wpłaty do umowy – w dniu podpisania umowy,
  • 26% kwoty określonej kosztorysem przedmiarowym z chwilą wykonania stanu połowy robót – w terminie określonym w wystawianej przez wykonawcę fakturze VAT;
  • Pozostała kwota wynagrodzenia rozliczana jest na podstawie kosztorysu powykonawczego w terminie określonym w wystawionej przez Wykonawcę fakturze VAT.
02

Przedmiar robót

Pomiar na placu budowy.

03

Sporządzenie kosztorysu

Sporządzenie kosztorysu ofertowego na podstawie pomiaru i ustalonych cen jednostkowych.

04

Umowa

Podpisanie umowy o wykonanie prac.

05

Realizacja

Wykonanie prac z najwyższą starannością.

06

Rozliczenie końcowe

Rozliczenie według kosztorysu powykonawczego w oparciu o wcześniejsze ustalone ceny jednostkowe oraz ponowny pomiar rzeczywisty budynku (obmiar robót).

Rozliczenie końcowe uwzględnia ewentualne prace dodatkowe, które nie były objęte kosztorysem ofertowym, a które zostały dodatkowo zlecone przez inwestora w trakcie trwania robót.

07
Poznaj zespół Alles

Nasza załoga

Kierownik robót
Kierownik robót
Transport
Transport
Zaopatrzenie
Sekretariat
Sekretariat
Kadry
Tomasz Łoś

Nasi partnerzy

Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, które z pełnym przekonaniem możemy Państwu polecić.

Napisz do nas Zadzwoń501 601 004