Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@qodeinteractive.com wilmer2@qodeinteractive.com

Elewacyjne profile ozdobne

Elementy sztukateryjne na elewacje są niczym biżuteria wieczorowa. Dlaczego? Urok tkwi w szczegółach, ponieważ to właśnie one budują spójny całokształt. Doskonale o tym wiemy, dlatego wzbogaciliśmy ofertę Alles o eleganckie profile ozdobne na elewacje, dzięki którym fasady wyglądają kunsztownie i stylowo. Wśród ozdób znajdziesz gzymsy, listwy, wsporniki oraz inne dekoracje, które wykorzystasz w klasycznym budownictwie. 

Elewacyjne profile ozdobne – główna dekoracja budynku

Elewacyjne profile ozdobią Twój nowy budynek: willę, dom rezydencjonalny lub plebanię. Służą także do renowacji starszych obiektów, czyli dworków, kamienic, pałacyków oraz zabytkowych budynków. Co istotne, znajdują zastosowanie również w nowoczesnym budownictwie. Zwróć uwagę, ile nowych domów jednorodzinnych, zakładów pracy lub salonów SPA wykorzystuje elementy sztukateryjne. Może sprawdzą się też u Ciebie?

Elementy sztukateryjne na elewacje są dostępne w postaci listew, gzymsów, wsporników, pilastrów, architrawów, piedestałów i zworników. Można je umieścić w okolicy drzwi, okien czy dachu – praktycznie w dowolnym miejscu. Elewacyjne profile ozdobne to przysłowiowa wisienka na torcie: ostatni etap wykończenia, który sprawia, że budynek wygląda niezwykle elegancko i reprezentatywnie.

Ozdoby na elewacje są dostępne w wielu wzorach, wymiarach i kolorach. Dlatego z łatwością dopasujesz konkretne elementy do stylistyki swojego budynku. Mogą to być tylko małe listwy w okolicy okien, albo okazałe gzymsy wieńczące oraz pilastry niczym w zabytkowym dworku. Wybór jest ogromny!

Ozdoby na elewacje – trwałe i odporne

Sztukateria zewnętrzna nie tylko wygląda pięknie, ale też ma cenne właściwości. Nie musisz obawiać się o trwałość ozdobnych elementów, ponieważ powstają one z wysokogatunkowych materiałów, takich jak zagęszczony styropian powlekany warstwą żywiczo-krzemieniową. W efekcie tego dekoracje są odporne na promieniowanie słoneczne, silny mróz, mocny wiatr i każdy rodzaj opadów. Posłużą Ci w nienaruszonym stanie przez lata!

Elewacyjne profile ozdobne można malować farbą, co dodatkowo zwiększa ich estetykę. To solidne, wytrzymałe i niewrażliwe na uszkodzenia dekoracje, które chronią elewację przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Ich montaż jest szybki oraz bezproblemowy – fachowcy z Alles od kilkudziesięciu lat podejmują się zleceń tego typu. 

Nasi partnerzy

Poniżej zamieściliśmy kontakty informacyjne do firm, z którymi współpracujemy jako z naszymi producentami i dostawcami materiałów.

Napisz do nas Zadzwoń501 601 004