Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@qodeinteractive.com wilmer2@qodeinteractive.com

Efekt betonu

Okładziny mineralne i elastyczne z efektem betonu to najlepsza alternatywa dla ciężkich płyt betonowych. Lekkie, korzystniejsze cenowo okładziny mają naturalną strukturę, wyrazistą kolorystykę oraz niepowtarzalne detale. Są dostępne w gładkiej lub porowatej strukturze, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swojego budynku.

Okładziny mineralne i elastyczne betonowe – gdzie się sprawdzą?

Wszystkie okładziny idealnie odzwierciedlają kolorystykę prawdziwego betonu. Do wyboru masz odcienie antracytu, grafitu oraz tony z palety szarości, począwszy na najjaśniejszych po najciemniejsze barwy.

Okładziny mineralne i elastyczne z betonu idealnie wpasowują się w aranżacje industrialne, minimalistyczne oraz nowoczesne. Sprawdzą się na elewacjach salonów kosmetycznych, SPA, hoteli, gabinetów lekarskich, restauracji i biur – dekoracyjny beton błyskawicznie przykuje uwagę potencjalnego klienta. To jeden z najbardziej eleganckich materiałów, a jego surowe piękno kojarzy się z prestiżem. 

Okładziny z efektem betonu są dostępne nie tylko w bogatej kolorystyce, ale też różnych rozmiarach. Płyty mają zarówno kształty nieregularne, jak i regularne na przykład kwadraty oraz prostokąty. Dzięki temu szybko i bez problemu wybierzesz idealny wzór okładziny betonowej, który sprawdzi się na Twoim budynku.

Eleganckie betonowe okładziny – dlaczego warto?

Okładziny z betonu nie tylko wyglądają gustownie, ale mają też wiele funkcjonalnych zalet. Przede wszystkim ich cena jest niższa niż płyt betonowych, dzięki czemu możesz zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych. 

Lekkie okładziny sprawdzą się wszędzie tam, gdzie inne materiały są za ciężkie i mogłyby uszkodzić konstrukcję budynku. Ponadto wykazują wysoką odporność na mróz, intensywne promieniowanie słoneczne, więc są nie tylko ultratrwałe, ale też nie blakną nawet po kilku latach. Okładziny z efektem betonu są ognioodporne, przy czym pozwalają elewacji „oddychać”, w efekcie czego jest ona odporna na wilgoć i jej szkodliwe działanie.

Okładziny betonowe od renomowanych producentów

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami i dostawcami materiałów, takimi jak IndustriaStone oraz GreinPlast. Dlatego w asortymencie mamy także okładziny wyrabiane ręcznie, w których każdy detal jest oryginalny. To płyty dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, w efekcie czego sprawią, że Twój budynek będzie niepowtarzalny. 

Okładziny mineralne i elastyczne betonowe od renomowanych producentów są też bezpieczne dla środowiska, a także ludzi, zwłaszcza dla dzieci i osób starszych. Nie wywołują alergii, przy czym powstają z wysokogatunkowych materiałów, pozbawionych niebezpiecznych dodatków. 

Niektóre płyty występują też w wersji Bionik przeznaczonej do porostu betonu przez mchy, algi i rośliny ozdobne. Aranżacja elewacji z roślinnymi zdobieniami zachwyci każdego przechodnia!

Nasi partnerzy

Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, które z pełnym przekonaniem możemy Państwu polecić.

Napisz do nas Zadzwoń501 601 004