Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@qodeinteractive.com wilmer2@qodeinteractive.com

Efekt kamienia

Szybki i niedrogi sposób na piękną fasadę budynku? Idealnym rozwiązaniem jest okładzina mineralna i elastyczna z efektem kamienia, która pozwoli Ci błyskawicznie zmienić design elewacji. Elegancka i szlachetna okładzina z powodzeniem zastępuje naturalny kamień, przy czym jest nawet kilka razy tańsza. Zyskujesz zatem nie tylko wyjątkowy wygląd budynku, ale przy tym oszczędzasz pieniądze.

Okładziny mineralne i elastyczne z efektem kamienia – do jakich budynków?

Okładzina kamienna ma w sobie niepowtarzalny urok. Zwłaszcza że każdy rodzaj kamienia ma swoje charakterystyczne cechy. Do wyboru masz zatem okładziny granitowe, kwarcytowe, łupkowe oraz wiele innych. Dzięki temu stworzysz niepowtarzalną fasadę budynku, której pozazdrości Ci niejeden przechodzień!

Okładziny kamienne znakomicie prezentują się zwłaszcza na budynkach rustykalnych, nowoczesnych, minimalistycznych i skandynawskich. Sprawdzą się nie tylko do wykończenia fasad nowych budynków, ale też tych wymagających renowacji. Dotyczy to również zabytkowych dworków, pałacyków, itp. Ponadto okładziny odwzorowujące kamień można wykorzystać do dekoracji domków letniskowych.

Okładziny z efektem kamienia pięknie zdobią elewacje gabinetów i biur. Tak naturalne wykończenie wygląda swojsko, a zarazem elegancko. Co więcej, okładziny kamienne komponują się z innymi materiałami konstrukcyjnymi, takimi jak tynk, drewno lub spiek kwarcowy. Stylowo prezentują się zwłaszcza w otoczeniu zieleni oraz roślin ozdobnych.

Okładziny kamienne – dlaczego warto?

Okładziny kamienne są nie tylko korzystne cenowo, ale także mają mnóstwo zalet użytkowych. Przede wszystkim wykazują odporność na uszkodzenia mechaniczne, w efekcie czego posłużą Ci w nienagannym stanie przez lata. Niewrażliwe na intensywne promieniowanie słoneczne, mróz, wilgoć i wiatr, wyróżniają się ponadprzeciętną wytrzymałością.

Okładziny mineralne i elastyczne kamienne nie pękają, nie odpryskują się ani nie chłoną wody, są zatem odporne na pleśń i grzyby. Co istotne, okładziny występują w kilku rozmiarach, kształtach i strukturach, dzięki czemu szybko dopasujesz je do swojego obiektu

Okładziny odwzorowujące kamień od renomowanych producentów

Jaki jest klucz do pięknej i trwałej elewacji przez lata? Okładziny od sprawdzonych marek, które oferują najwyższą jakość wykonania! Współpracujemy tylko z renomowanymi dostawcami materiałów, takimi jak GreinPlast, którzy produkują okładziny imitujące kamień z atestowanych i certyfikowanych materiałów. Zyskujesz zatem pewność, że Twoja elewacja będzie nie tylko piękna, ale też trwała oraz bezpieczna nawet dla alergików

Nasi partnerzy

Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, które z pełnym przekonaniem możemy Państwu polecić.

Napisz do nas Zadzwoń501 601 004