Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@qodeinteractive.com wilmer2@qodeinteractive.com

Elewacyjne panele

Każdy kto marzy o eleganckiej elewacji, powinien zdecydować się na panele elewacyjne. To nowoczesne materiały, które mają zróżnicowane rozmiary, faktury i kolory. Idealnie nadają się do kładzenia na ścianach gładkich, z fakturą, jak i w miejscach z otworami czy załamaniami. Dlatego znajdują zastosowanie na nowych obiektach, jak i podczas renowacji starszych budynków.

Panele elewacyjne – dlaczego warto?

Elewacyjne panele występują pod postacią blachy aluminiowej, drewna, kamienia czy też płytek klinkierowych. Dzięki temu każdy z łatwością dopasuje je do stylu własnego budynku oraz indywidualnych upodobań. Panele na elewacje można łączyć praktycznie z dowolnym materiałem, w tym ze szkłem, metalem i betonem. Są one nadzwyczaj uniwersalne – przekonaj się osobiście!

Elewacyjne panele występują pod wieloma postaciami, dzięki czemu dają pożądany efekt na przykład drewna lub kamienia. Doskonale zastępują naturalne materiały, które są droższe i wymagają bardziej czasochłonnego montażu. Panele na elewacje można montować w pionie, poziomie i ukośnie, a bogaty wybór kolorystyczny daje ogrom możliwości aranżacyjnych.

Lekkie panele na elewacje występują też w różnym wzornictwie. Gładkie, z wyraźną fakturą, a nawet szlaczkami czy innymi motywami, urozmaicą dom, sklep, hotel albo salon SPA. Poza tym elementy mocujące są ukryte, więc nieestetyczne łączenia są niewidoczne. Panele elewacyjne prezentują się zatem elegancko i gustownie na każdym budynku.

Panele elewacyjne są także bardzo praktyczne. Jeśli dojdzie do uszkodzenia pojedynczego, wystarczy po prostu wymienić jeden panel, nie trzeba naprawiać całej konstrukcji. Zamiana jednego elementu jest szybka, bezproblemowa i tania – to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. 

Panele elewacyjne cechuje prostota, elegancja i trwałość. Dzięki nim Twoja fasada zachowa nienaganny wygląd przez lata!

Panele na elewacje od renomowanych producentów

Współpracujemy z dostawcami paneli, którzy mają w asortymencie solidne i eleganckie panele elewacyjne. Nie wymagają one uciążliwej i jednocześnie kosztownej konserwacji, a cała gama kolorów ułatwia dobranie paneli elewacyjnych do stolarki okiennej i drzwiowej.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy aluminiowe panele elewacyjne, które wyróżnia maksymalna trwałość. Dzięki anodowaniu oddają one wszystkie walory naturalnego aluminium. W razie pytań, serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Nasi partnerzy

Poniżej zamieściliśmy kontakty informacyjne do firm, z którymi współpracujemy jako z naszymi producentami i dostawcami materiałów.

Napisz do nas Zadzwoń501 601 004