Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@qodeinteractive.com wilmer2@qodeinteractive.com

Elewacyjna blacha

Wielu osobom blacha kojarzy się tylko z pokryciem dachowym. Wbrew pozorom jednak, znajduje ona wiele zastosowań, w tym jako warstwa elewacyjna. Ujrzysz ją zwłaszcza na budynkach przemysłowych, halach produkcyjnych, magazynach i garażach. Coraz częściej też znajduje zastosowanie na fragmentach domów jednorodzinnych, głównie w stylu rustykalnym. Nic dziwnego – blacha elewacyjna jest dostępna w przeróżnych kolorach, począwszy na graficie po rdzawą czerwień. Każdy z łatwością dopasuje ją do własnych preferencji.

Blacha na elewację – gdzie się sprawdzi?

Blacha na elewację to jeden z tańszych materiałów, dzięki któremu w niewielkiej cenie zmienisz wygląd swojego obiektu. Ponadto zwiększysz jego izolacje termiczną i akustyczną, a także sprawisz, że będzie odporniejszy na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. 

Blacha elewacyjna wiedzie prym na obiektach przemysłowych. To niedrogi i szybki w montażu materiał na elewacje hal produkcyjnych, magazynów, garaży, pomieszczeń gospodarczych, supermarketów oraz wszelkich obiektów usługowych. Blacha znacznie skraca czas prac montażowych, jej instalacja jest łatwa i bezproblemowa, w efekcie czego budynek przemysłowy jest natychmiast gotowy do użytku.

Co ciekawe, blacha elewacyjna coraz częściej znajduje zastosowanie w nowoczesnym budownictwie domów jednorodzinnych. Na przykład, jeśli dom jest piętrowy, warto użyć blachy w górnych partiach ścian, tak by naturalnie „schodziła” z dachu na elewację, na przykład do wysokości ścianki kolankowej.  

Materiał okładzinowy z blachy pozwala zabezpieczyć fasadę mieszkania przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak mróz, opady deszczu czy silne promieniowanie słoneczne. Poza tym w kolorze odpowiednio dobranym do aranżacji prezentuje się nadzwyczaj estetycznie.

Blacha elewacyjna – niedroga i trwała

Jedną z największych zalet blachy na elewacje jest jej niewysoka cena. Nie ukrywajmy – w przypadku hali produkcyjnej czy magazynu nie zawsze warto stosować droższe materiały, takie jak drewno czy kamień. Nie mówiąc już o tym, że takie materiały użytkowo nie pasowałyby do przeznaczenia obiektów przemysłowych. 

Blacha na elewacje wykazuje wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne, w tym deszcz, mróz i mocny wiatr. Powleczona dodatkowymi połówkami ochronnymi zachowuje swoją estetykę i atrakcyjny design przez lata. Wybór kolorów i wzorów blachy jest naprawdę ogromny, więc z pewnością dopasujesz ją do własnych potrzeb.

Nasi partnerzy

Poniżej zamieściliśmy kontakty informacyjne do firm, z którymi współpracujemy jako z naszymi producentami i dostawcami materiałów.

Napisz do nas Zadzwoń501 601 004