Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@qodeinteractive.com wilmer2@qodeinteractive.com

Efekt deski

Drewniane elementy na elewacji budynku? To jedno z najbardziej eleganckich i stylowych rozwiązań! Dlatego właśnie powstały okładziny mineralne i elastyczne z efektem drewna, które w najdrobniejszych szczegółach oddają detale tego surowca. 

Okładziny są dostępne z głębokim wzorem słoi i sęków oraz w przeróżnej kolorystyce: między innymi w odcieniach mahoniowym, sosnowym, dębowym oraz olchowym. Dzięki temu każdy dopasuje konkretny typ okładziny do własnego budynku.

Okładziny mineralne i elastyczne z efektem drewna – gdzie się sprawdzą?

Efekt drewna nie tylko praktycznie niczym nie różni się wizualnie od naturalnego surowca, ale przy tym jest nawet kilka razy tańszy. Ponadto skraca czas prac montażowych, ponieważ instalacja lekkich okładzin drewnianych przebiega szybko i bezproblemowo.

Okładziny z efektem drewna na elewację mają w sobie niepowtarzalny urok. Znakomicie sprawdzą się nie tylko w klasycznym budownictwie, ale także nowoczesnym. Drewno świetnie współgra z aranżacjami rustykalnymi, boho, retro i eklektycznymi, ponadto dobrze łączy się z pozostałymi materiałami konstrukcyjnymi budynku, takimi jak beton i kamień. 

Okładziny drewniane występują w postarzanych, jak i nowoczesnych wariantach, a wybór ich struktur, kolorystyki i wymiarów jest tak duży, że każdy z łatwością dopasuje je do własnych preferencji. 

Drewniane elewacje coraz częściej można zauważyć nie tylko na domach jednorodzinnych, ale też hotelach, salonach SPA, biurach, osiedlach mieszkaniowych i gabinetach. Drewno nigdy nie wychodzi z mody i dodaje niepowtarzalnej elegancji budynkom!

Okładziny z efektem drewna – dlaczego są tak popularne?

Drewno to jeden z najszlachetniejszych surowców na całym świecie. Okładziny imitujące idealnie oddają urok naturalnego drewna, a przy tym mają mnóstwo zalet. Odporne na uszkodzenia mechaniczne, deszcz, śnieg oraz intensywne promieniowanie słoneczne nie blakną, nie niszczą się ani nie tracą na jakości. Okładziny z efektem drewna są też niewrażliwe na wilgoć, dlatego z powodzeniem posłużą w nienagannym stanie przez lata.

Do prac montażowych wykorzystujemy tylko wysokogatunkowe okładziny drewniane od znanych i cenionych producentów: Austrotherm, DEKORDESKA, Rodeo i Greinplast.

Nasi partnerzy

Poniżej zamieściliśmy kontakty informacyjne do firm, z którymi współpracujemy jako z naszymi producentami i dostawcami materiałów.

Napisz do nas Zadzwoń501 601 004