Docieplenia i elewacje w Poznaniu i okolicach – co oferujemy?
30 lat doświadczenia
Prowadzona przez nas działalność bierze swój początek w 1992 roku, kiedy to powstało przedsiębiorstwo pod nazwą „ALLES”, które od 1995 roku wyspecjalizowało się w wykonywaniu dociepleń obiektów budownictwa ogólnego i przemysłowego dla budynków nowych i poddawanych renowacji. Wykonujemy elewacje w technologii „lekkiej – mokrej” znanej dziś pod nazwą ETICS w różnych jej odmianach technicznych i różnych konfiguracjach materiałowych i kolorystycznych. A także elewacyjne tynki dekoracyjne – efekt betonu, kamienia, piaskowca, cegły lub deski, elewacyjne okładziny mineralne i elastyczne oraz profile ozdobne, okładziny naturalne, takie jak kamień, klinkier, ceramika, drewno, blacha, panele, siatki. W roku 1999 w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku nasza specjalizacja zawężona została do obiektów indywidualnych, ze szczególnym uwzględnieniem standardowych domów jednorodzinnych i rezydencjalnych oraz średniej wielkości obiektów niepublicznych o charakterze administracyjnym lub przemysłowym.
Skupiamy się na detalach
Skupiamy się na detalach i poprzez permanentne dokształcanie naszych rzemieślników oraz inteligentną organizację robót uzyskaliśmy zdolność oferowania naszym klientom jak najwyższej jakości usług. Staramy się, aby zasada „szczytowej jakości” stała się nadrzędną wartością oferowanych usług i znakiem rozpoznawczym naszego przedsiębiorstwa. Z tą przesłanką obecnie wykonaliśmy już blisko 2000 obiektów.
Obiekty zabytkowe
Posiadamy także zdolność techniczną, technologiczną i organizacyjną do wykonywania elewacji obiektów zabytkowych, z uwzględnieniem wymogów konserwatorskich.
elewacji budynków
Proponowana procedura współpracy
Spotkanie na budowie
Spotkanie na budowie naszego przedstawiciela z inwestorem celem wstępnego określenia rodzaju i zakresu prac do wykonania lub wizyta klienta w siedzibie naszej firmy (wstępne określenie rodzaju i zakresu prac na podstawie zdjęć obiektu).
Spotkanie w naszej firmie
Wizyta klienta w naszej siedzibie dla:
+ ustalenia technologii,
+ ustalenia zakresu prac,
+ ustalenia terminu prac,
+ ustalenia cen jednostkowych,
+ przekazanie materiałów informacyjnych,
+ przedstawienia sposobu finansowania robót:
Sposób finansowania
- 49% kwoty określonej kosztorysem przedmiarowym tytułem wpłaty do umowy – w dniu podpisania umowy,
- 26% kwoty określonej kosztorysem przedmiarowym z chwilą wykonania stanu połowy robót – w terminie określonym w wystawianej przez wykonawcę fakturze VAT;
- Pozostała kwota wynagrodzenia rozliczana jest na podstawie kosztorysu powykonawczego w terminie określonym w wystawionej przez Wykonawcę fakturze VAT.
Przedmiar robót
Pomiar na placu budowy.
Sporządzenie kosztorysu
Sporządzenie kosztorysu ofertowego na podstawie pomiaru i ustalonych cen jednostkowych.
Umowa
Podpisanie umowy o wykonanie prac.
Realizacja
Wykonanie prac z najwyższą starannością.
Rozliczenie końcowe
Rozliczenie według kosztorysu powykonawczego w oparciu o wcześniejsze ustalone ceny jednostkowe oraz ponowny pomiar rzeczywisty budynku (obmiar robót).
Rozliczenie końcowe uwzględnia ewentualne prace dodatkowe, które nie były objęte kosztorysem ofertowym, a które zostały dodatkowo zlecone przez inwestora w trakcie trwania robót.